zamowienia@ksiazkiwszkole.pl      42 227-09-92

Radosna Szkoła

Rok 2014 jest ostatnim rokiem na wykorzystanie dofinansowania z programu Radosna Szkoła, dlatego na naszej stronie znajdą Państwo gotowe projekty, oferty, częściowo wypełnione wnioski. Przez cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji: 504 292 693; 42227 09 92  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

70m

Plac zabaw Radosna Szkoła w 2014 r.

Urządzenie szkolnego placu zabaw umożliwia dzieciom spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu. Metalowe lub drewniane place zabaw pozwalają dzieciom rozładować napięcia emocjonalne i fizyczne, które często wynikają z ograniczeń spontanicznej aktywności w trakcie lekcji prowadzonych w klasach. Taka powierzchnia powinna być zatem przygotowana do prowadzenia z dziećmi różnych form zajęć ruchowych (np. pokonywania przeszkód, wspinania się, czołgania, skakania, zwisania itd.).

Idealnym miejscem na ulokowanie takiego placu zabaw może być sąsiedztwo boiska lub bieżni, które często wykorzystuje się do prowadzenia zabaw i gier ruchowych. Wyposażamy taki plac w różnorodne drabinki, huśtawki, karuzele, ścianki wspinaczkowe, zjeżdżalnie, a także drążki czy pomosty. Niezależnie od tego czy jest to teren przedszkola czy szkoły – takie elementy zabawowe powinny znaleźć się w każdy miejscu, w którym przebywają dzieci.

Przy zastosowaniu tego rozwiązania liczy się także bezpieczeństwo, dlatego budujemy place zabaw z atestem. Jako producent tych elementów, stawiamy na ich jakość oraz wytrzymałość. Zwracamy także uwagę na właściwe rozmieszczenie urządzeń, solidną nawierzchnię pod nimi oraz przyjazne zagospodarowanie pozostałego terenu zielenią.

Inwestycja w szkolny plac zabaw wymaga zatem wiele przemyślanych i niekiedy trudnych decyzji – jednak nasi specjaliści zawsze potrafią doradzić najkorzystniejsze rozwiązania. Na witrynie znajdują się materiały, które wiele razy pomogły i miejmy nadzieję, że również w przyszłości pomogą Państwu przygotować się do projektu budowy placu zabaw, który przez wiele lat będzie dumą Państwa szkoły.

 W naszym serwisie znajdą Państwo:
- Praktyczne porady, które pomogą przy przygotowaniach do placu zabaw Radosna Szkoła.
- Oferty na wykonanie wspaniałych placów zabaw w ramach programu Radosna Szkoła.
- Przykładowe projekty
- Do każdego projektu przygotowaliśmy wnioski o dofinansowanie oraz naszą ofertę - prosimy o kontakt w celu otrzymania materiałów:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z doświadczenia naszych specjalistów!

Duży plac zabaw Puławy

2 37m 38m

Duży plac zabaw "Toruń 1"

16m 42m 43m

Duży plac zabaw "Toruń 2"

17m 49m 50m 929m 30m

Mały plac zabaw "Głogówek"

10m 26m 28m 18m 70m 72m

Mały plac zabaw "Gdańsk"

17m 36m 16m

Duży plac zabaw "Warszawa"

3m 41m 42m

Masz pytania ?

Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz dostarczyć niezbędne informacje.

  O nas

  Skontaktuj się
  Prometeusz Cezary Krakowski

ul. Warszawska 44/50
95-200 Pabianice

Tel : 0 42 227-09-92
Email : zamowienia@ksiazkiwszkole.pl